אודות האתר לדירוג מקומות עבודה - TheWorker


אודות

אתר TheWorker הוקם עבור העובד הישראלי במטרה להשוות בין תנאי העבודה במקומות העבודה בישראל בקטגוריות של חוות דעת, משכורות ושאלות שנשאלות בזמן ראיון עבודה.

אנחנו מאמינים שבאמצעות שיתוף המידע בין העובדים נוכל לתרום לכך שכל אחד יוכל לבחור מקום עבודה ששם דגש על הדברים שחשובים בעיניו.

היום ניתן למצוא באינטרנט חוות דעת על כל מוצר, לפני שקונים אותו. אנחנו מאמינים, שגם בבחירת מקום עבודה, אחת ההחלטות החשובות ביותר בחיים, ראוי לשמוע עליו מאנשים שעובדים או עבדו במקום, בנוסף למידע שנותן המעסיק הפוטנציאלי.
האתר מכיל חוות דעת על החברות בישראל, משכורות של עובדים לשעבר וכאלו שעובדים גם היום וגם שאלות מראיונות עבודה. כל המידע הזה מוכוון לתת תמונת עולם מלאה ככל הניתן בזמנים בהם צריך להגיע להחלטות גורליות, היות ואנחנו מתבססים על מידע עדכני מהשטח שהעובדים עצמה חולקים עם הקהילה.  

באתר תוכל למצוא מידע הנכתב על ידי עובדים כמוכם, מידע זה יכול לשרת אתכם בזמן חיפוש עבודה, או לצורך השוואת תנאים בין חברות שונות. אנחנו רוצים להבליט את מקומות העבודה שהעובדים בהם מרוצים. כמו כן יוכלו מעסיקים פחות טובים לדעת בדיוק באילו פרמטרים הם יכולים להשתפר. קהילת הכותבים בTheWorker היא קהילת העובדים בישראל היות ואנחנו מאמינים שחברי הקהילה תמיד ינסו לעזור אחד לשני בשביל להתקדם במסלול המקצועי. 

נשמח לקבל פידבקים והערות .