שאלות נפוצות - TheWorker
שאלות נפוצות

מהי שיטת הדרוג?
בכל דירוג ישנן 10 שאלות שעליהן צריך לתת ציון מ-1 עד 5 (ציון מקסימאלי), וכן לכתוב על יתרונות וחסרונות בחברה והמלצה מסכמת .
האם צריך להירשם לאתר לפני מילוי דרוג?
בכדי להיות חלק מקהילת TheWorker עליכם להרשם לאתר עם שם וסיסמא (לאתר) בלבד. פרטים אלו לא יוצגו בשום מקום באתר אלא ישמשו רק לרישום שלכם במערכת. הרשמה לאתר ושיתוף חוות דעת/משכורות/שאלות מראיונות הופכים אתכם לחלק מקהילת TheWorker ומקנים לכם את האפשרות לצפות בכל המידע והסטטיסטיקות שנאספו באתר.
אני עובד בחברה גדולה ולא בטוח שמה שקורה בחטיבה שלי רלוונטי לשאר החברה.
תציין בהערות את שם החטיבה ותציין שהדירוג מתיחס רק לחטיבה הזאת.
למה אני חייב לכתוב על החברה בטקסט חופשי?
המטרה היא לתת לקורא מידע רלוונטי וקונקרטי ממקור ראשון על מקום העבודה. בטקסט חופשי אפשר לנמק את הדירוג ולספר דברים שהם מעבר לדירוג. המידע הזה יכול להיות מאוד רלוונטי למי שעומד לחתום על חוזה בחברה, לכן אנחנו מבקשים מהמדרגים, לעשות את המאמץ הנוסף ולמלא יתרון וחסרון וסיכום על החברה שהם מדרגים.
לא מצאתי את החברה בה אני עובד ברשימת החברות, האם אוכל לדרג?
כן, ניתן להוסיף חברה לבד ע"י הוספת נתונים בסיסיים בלבד. בדף דרג חברה הכנס את שם החברה בתיבת החיפוש. עורכי האתר יוסיפו נתונים נוספים עליה במקרה הצורך.
האם המעסיק שלי יכול לקבל נתונים מהאתר על זהותי?
שמירת פרטיות הגולשים היא מאבני היסוד של האתר. כמדיניות לא נמסור שום נתון לצד שלישי כלשהו, אלא במקרים המפורטים ב מדיניות הפרטיות.
האם הדרוג עובר ביקורת ע"י עורכי האתר?
עליך להקפיד שתכנים שאתה מפרסם יהיו חוקיים, לא יהוו לשון הרע ויעמדו ב תנאי השימוש. הנהלת TheWorker רשאית לסרב לפרסם, או למחוק לאלתר כל תוכן שמסרת לפרסום בכל עת שתמצא כי הפרת את תנאי השימוש. עליך לדרג באופן ענייני, שיכבד את הכותב ואת מבקרי האתר.
האם אני יכול לכתוב חוות דעת על אדם ספציפי בחברה?
לא. הדירוג הוא למעסיק ולמקום העבודה, עליך להמנע מלהזכיר שמות או מאפיינים אחרים שיכולים לזהות בן אדם , כפי שמופיע בתנאי השימוש.
האם החברות חייבות להיות מתחום ההייטק?
לחלוטין לא. האתר פתוח לדירוג כל החברות מכל התחומים.
האם ניתן לערוך דרוג?
המדרג אינו יכול לערוך את הדירוג לאחר שליחתו, אך ניתן להגיש בקשה דרך האתר לשינוי.
אפשר להזין לאתר גם משכורות וגם חוות דעת על חברה?
כן. אנחנו פועלים במטרה שקהילת TheWorker תגדל ותיתן מידע רב ככל הניתן לקהל המבקרים באתר ולכן אנחנו מעודדים כל אחד ואחת לתרום כמה שיותר מנסיונם וידיעותיהם.
איזו משכורת צריך להזין באתר?נטו או ברוטו? ואיך מתייחסים להטבות? ואני צריכה לכלול בונוסים?
כל המשכורות באתר הן משכורות ברוטו שכוללות את הבונוסים של העובד.
איזה תשובות צריך לתת לשאלות מראיונות?
במידע והשאלה היא שאלת ידע אזי לתת את התשובה הנכונה ואם מדובר בשאלה שנועדה לבחון אספקטים אחרים של המועמד אזי מומלץ לייעץ לקהילת האתר מה אתם חושבים שכדאי היה לענות.
ואם אני לא יודע את התשובה לשאלה ששאלו אותי בראיון?
ניתן להזין רק את השאלה בלי התשובה ובהמשך חברי קהילת TheWorker ינסו לענות על השאלה לטובתם כל המשתמשים באתר.
אני רק מחפש עבודה בלי נסיון, איך אני יכול להרשם לאתר? הרי אין לי עדיין מידע על חברות..
תהליך חיפוש העבודה הוא הזמן המתאים ביותר למילוי פרטים בנוגע לשאלות מראיונות עבודה. אומנם לא תשתפו את קהילת האתר במידע על חברות אבל תעזרו לכל שאר מחפשי העבודה להתכונן קצת יותר טוב לראיון.